poznaj nas

O nas

Z pasją i radością planujemy i organizujemy niezwykłe wyjazdy dla naszych klientów, którzy wiedzą, że w podróżach najcenniejsze są wyjątkowe przeżycia i spektakularne wspomnienia. 

zaufaj doświadczeniu

kim jesteśmy

Od 2001 roku Bastian Travel służy klientom doświadczeniem, wiedzą i entuzjazmem w kreowaniu niezapomnianych podróży, które wyróżniają się indywidualnym, spersonalizowanym planem i perfekcyjną organizacją. Nasi agenci stawiają do Państwa usług swoje wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, dzięki któremu najdalsze zakątki świata staną przed Wami otworem.

cel: 100% satysfakcja naszych klientów

Dopasujemy każdy wyjazd do Państwa potrzeb, marzeń i wyobrażeń o niezapomnianej, unikalnej podróży. Sprawimy, że nasycicie swoje zmysły pięknem i bogactwem świata, które dzięki naszym staraniom znajduje się na wyciągniecie ręki.

Naszą specjalnością są podróże „szyte na miarę” – zawsze dogłębnie analizujemy potrzeby naszych klientów, ich preferencje w zakresie zarówno wyboru destynacji, jak i typu aktywności, które chcieliby realizować w trakcie wyjazdu. Zrealizujemy naprawdę motywujące wyjazdy motywacyjne, efektywne szkolenia i zjawiskowe podróże indywidualne. Zaufało nam już liczne grono firm, instytucji i klientów indywidualnych z Trójmiasta i nie tylko.

kompleskowa obsługa

Zaplanujmy wspólnie Twój kolejny wyjazd!

zespół

nasi agenci

Nasz zespół to doświadczeni operatorzy turystyki, z wieloletnią praktyką i ugruntowanym doświadczeniem w realizacji zarówno tych bardziej standardowych, jak i najbardziej niezwykłych projektów turystycznych. Mamy ogromną wiedzę i świetne kontakty na całym globie ziemskim – nic więc nie stanie na przeszkodzie w realizacji Państwa marzeń.

Służbowe i indywidualne wyjazdy. Kompleksowo i dokładnie tak, jak potrzebujesz